Polecamy w TVWitamy na odludziu
Serial przedstawia losy wyjątkowych bohaterów, opowiadając jednocześnie o poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi, a także o cross dressingu, egzorcyzmach i godzeniu się z nieidealnością życia.

HBO3 HD
Niedziela, 18.07 g. 21:45

*


Terminator: Mroczne przeznaczenie
Sarah Connor powraca, aby chronić dziewczynę imieniem Dani przed nowym Terminatorem Rev-9.

Cinemax HD
Niedziela, 18.07 g. 20:00

*


Gloria Steinem. Moje życie w drodze
Historia Glorii Steinem i wpływu „wędrownego” dzieciństwa na jej życie jako pisarki, aktywistki i organizatorki praw kobiet na całym świecie.

CANAL+ Premium HD
Piątek, 16.07 g. 21:50

*


Niezwyciężona
Twórcy filmu przez cztery lata towarzyszyli z kamerą Joannie Jędrzejczyk – wielokrotnej mistrzyni UFC, która na kilka lat zdominowała świat kobiecego MMA.

HBO2 HD
Środa, 14.07 g. 16:15

*


Biały Lotos
Serial podąża za grupą gości hotelowych, którzy w tym samym tygodniu spędzają wakacje w ekskluzywnym kurorcie, relaksując się i wypoczywając wśród rajskich krajobrazów.

HBO HD
Poniedziałek, 12.07 g. 20:10

*


Kruk.Czarny woron nie śpi
Na Podlasiu trwa wojna mafii o kontrolę nad biznesem tytoniowym. Policja organizuje nalot na dziuplę lokalnego gangu. Adam Kruk (Michał Żurawski) w drodze na akcję poznaje intrygującą, bardzo pewną siebie policjantkę Justynę.

CANAL+ Premium HD
Piątek, 09.07 g. 21:00

*


Snowfall 4
Czwarty sezon serialu obyczajowego opowiadającego o narkotykowej epidemii, która paraliżowała życie Los Angeles w latach 80. i miała ogromny wpływ na kulturę miasta.

HBO HD
Piątek, 09.07 g. 20:10

*


Anne Boleyn
Jeden z najgłośniejszych seriali tego roku. Wszystko za sprawą angażu Jodie Turner Smith do tytułowej roli.

CANAL+ Premium HD
Czwartek, 08.07 g. 21:00

*

JAMBOX to nie tylko programy telewizyjne, to telewizja interaktywna. Odkryj jak technologia zmienia telewizję. Udostępniamy Ci wiele innowacyjnych funkcji, z których możesz korzystać kiedy chcesz. Pamietaj też, że zawsze możesz znów po prostu poskakać po kanałach…

Przewodnik po programach EPG

Twój przewodnik po programach, dzięki któremu znajdziesz interesujące Cię pozycje w wielu kanałach tv więcej »